A rettegett Stasi-vezér, Erich Mielke kiadta a parancsot és azonnal csináltak egy verhetetlen és veretlen NDK focicsapatot.

Rendkívül sûrû hetek állnak a háromszoros olimpiai bajnok úszó elõtt.

Visszavonul az Európa-bajnok olasz focilegenda

A 37 éves védõ 121-szer lépett pályára a válogatottban.
2024-05-26 11:09:03

Németországban továbbra is legyõzhetetlen Xabi Alonso csodacsapata

Szenzációs idényt zárt a Bayer Leverkusen.
2024-05-25 23:07:32

Németországban mindent vitt a Leverkusen: a bajnoki cím után a kupát is bezsebelte

Odilon Kossounou kiesése sem zavarta meg Xabi Alonso együttesét.
2024-05-25 22:08:26

2024-05-25 22:06:50

Elképesztõ, hogyan bukta el a bajnoki címet Dzsudzsák Balázs korábbi csapata

48 év után lehetett volna ismét bajnok a klub. Az elsõ három helyezett egy ponton belül zárt.
2024-05-25 18:08:01

Kiütéssel lett Európa-bajnok a visszavonuló Bacskai Balázs

Szenzációs gyõzelemmel zárta le bokszkarrierjét.
2024-05-24 23:06:36

Rendkívül csábító ajánlatot kapott a 66 éves szakember.
2024-05-23 09:09:32

Lookman triplája vetett véget a Leverkusen veretlenségi sorozatának, az Atalanta az Európa-liga gyõztese

Ötvenegy meccs után állították meg Xabi Alonso csapatát, a második legrangosabb európai kupasorozat fináléjában.
2024-05-23 00:07:30

2024-05-23 00:07:21

Ötvenegy meccs után állították meg Xabi Alonso csapatát a második legrangosabb európai kupasorozat fináléjában.
2024-05-22 23:07:58

2024-05-22 23:07:46

Véget ért a Leverkusen csodasorozata, az Atalanta nyerte az Európa-ligát

Ademola Lookman lett a dublini finálé váratlan hõse.
2024-05-22 23:07:38

A látványos focira képes Atalanta és az egész szezonban veretlen Leverkusen csap össze a második legrangosabb európai kupa fináléjában.
2024-05-22 22:09:35

2024-05-22 22:09:04

David Beckham elképesztõ ajánlatot tett egy párnak

A korábbi angol futballsztár jövõre már 50 éves lesz.
2024-05-22 20:10:34

Fölényes sikerével bajnok lett a Fradi nõi kézilabdacsapata

A Gyõr és a Debrecen ki-ki meccset vívott a második helyért.
2024-05-22 20:10:19

Bacskai Balázs továbbra is veretlen a profi bokszolók között

A magyar harcos egyhangú pontozással gyõzte le argentin ellenfelét.
2021-09-04 14:06:54

Tizenegyespárbaj után Olaszország az Európa-bajnok - Eb-döntõ élõben

Vasárnap este kilenc órakor kezdõdött az Olaszország?Anglia mérkõzés az Európa-bajnoki döntõ. Az angolok már a második percben megszerezték a vezetést, az olaszok támadásai a második félidõben váltak igazán veszélyesekké. A 67. percben szögletbõl szerzett góllal egyenlítettek a házigazdák ellen, ez az eredmény maradt a rendes játékidõ végéig, és a hosszabbításban sem sikerült egyik félnek sem változtatni rajta. A büntetõpárbajt az olaszok 3-2-re nyerték, így az angolok nem tudtak nyerni a Wembley-ben.
2021-07-12 00:06:17

A Fradit ma már egy Bundesliga élcsapat sem tudja agyonverni

A vereség persze sehol sem öröm, de a Bayer Leverkusen dolgát alaposan megnehezítette a magyar bajnok.
2021-09-17 11:07:57

Sallai csereként állt be, simán nyert a Freiburg

A Freiburg ezzel õrzi veretlenségét a Bundesligában.
2021-09-26 20:06:23

Továbbra is veretlen a listavezetõ Haladás az NB II-ben

Idegenben gyõzött a Vasas, a Diósgyõr kikapott Szegeden.
2021-10-03 20:06:24

Horrorsérülést szenvedett a focista, még az ellenfél is elsírta magát - videó

A Newcastle United a 95. percben szerzett góllal tudott nyerni.
2022-04-17 19:15:08

2022-04-17 19:15:10

Schäferék a 97. percben szerzett góllal maradtak az élen

A magyar válogatott focista továbbra is kirobbanthatatlan a Bundesliga meglepetéscsapatából.
2022-10-30 18:16:13

Hordágyon vitték le a pályáról a válogatott focistát, szinte biztos, hogy lemarad a vb-rõl - videó

Az Olympique Marseille egy 97. percben szerzett góllal gyõzte le a Monacót.
2022-11-14 00:11:49

Kiállították Gazdag Dániel csapatának segítõjét, miközben egy sérült játékost ápolt - videó

A magyar válogatott focista együttese drámai meccsen, egy 96. percben szerzett góllal nyert.
2022-06-27 09:23:34

Újabb rangadót nyert, a címvédõt is legyõzte a Napoli - videó

Spalletti csapata õrzi veretlenségét, és vezeti a Serie A tabelláját.
2022-09-19 04:11:06

2022-09-19 05:06:34

A Fradi tovább írná a csodát Európában

A magyar bajnok a Leverkusen ellen is bizonyítaná, hogy ott a helye a kontinens legjobb csapatai között.
2023-03-09 07:12:36

Harmincadszor portugál bajnok az FC Porto - videó

Zaidu 94. percben szerzett góljával verték az õsi rivális Benficát.
2022-05-08 10:10:09

Kínkeservesen az olaszok, gálázva a dánok jutottak tovább a nyolcaddöntõk elsõ napján

Hosszabbításban szerzett zseniális, de nehezen kiharcolt góllal ment csak tovább Olaszország a negyeddöntõkbe az Eb-n, Dánia azonban nagyon megverte Wales-t. Összefoglalónk a szombati játéknapról.
2021-06-27 00:06:20

2021-06-27 00:06:21

Tovább tart a Leverkusen elképesztõ sorozata

Xabi Alonso együttese az idei szezonban még minden versenysorozatban veretlen.
2023-12-10 19:08:05

Elképesztõ bírói döntés miatt nem egyenlített ki háromgólos hátrányból a spanyol csapat - videó

Az utolsó percben szerzett gólt érvénytelenítette a játékvezetõ.
2022-10-21 05:15:10

Sallait becserélték, tovább tart a Leverkusen elképesztõ sorozata

Xabi Alonso csapata az idei szezonban még mindig sorozatban veretlen.
2023-12-03 23:07:11

A Milan a 92. percben fordított a római rangadón, így újra az élen

A Napoli a 80. percben még 2?0-ra vezetett, mégsem szerzett pontot az Empoli otthonában.
2022-04-24 23:11:52

2022-04-24 23:14:46

Megdöbbentõ, mennyire lazán lõtte be a 91. percben a tizenegyest ? videó

Egy percen belül lõtt két gólt a hosszabbításban a focista, és tette mindezt elképesztõ nyugodtsággal.
2021-10-20 10:08:01

Gulácsi és Orbán hiányzott, Szoboszlai büntetõt rontott

Két góllal kapott ki otthon a Lipcse.
2021-11-28 20:06:35

A Bayern 7 perc alatt megsemmisítette az egyik legnagyobb riválisát

Lewandowski gyönyörû góllal szakította meg a rossz sorozatát.
2021-10-17 18:07:04

2021-10-17 18:08:15

A brazil válogatott focista 40 méterrõl lõtt gólt a hatalmas kapushiba után - videó

A hazai csapat a 100. percben szerzett találattal szerzett pontot a bajnokin.
2021-03-17 16:06:38

Kleinheisler góllal járult hozzá az Eszék sikeréhez

A 33. percben állította be a végeredményt.
2021-12-12 20:06:36

Már a rajt elõtt baleset volt az F1-es Miami Nagydíj sprintfutamán - élõ

Max Verstappen tovább õrizheti a floridai veretlenségét. Kövesse velünk az eseményeket!
2024-05-04 18:08:02

Drámai fordítás, a 93. percben lett meg Gulácsiék gyõzelme

A Mönchengladbach a 19. percre két góllal vezetett Lipcsében.
2021-02-27 21:08:35

2021-02-27 21:09:04

2021-02-28 09:07:29

Alisson Becker két piros lapot is kapott

Quito ? Elképesztõ futballmérkõzést játszott egymással Brazília és Ecuador válogatottja a dél-amerikai világbajnoki-selejtezõn (1-1). A találkozó elsõsorban nem a szép játékról, mint inkább a durvaságról szólt. Az angol Tottenham védõje, Emerson Royal már az elsõ percben sárga lapot kapott, majd a huszadikban a másodikat, így kiállították, míg az ecuadoriaknál Alexander Dominguez mehetett zuhanyozni már a 15. percben.
2022-01-28 21:05:43

2022-01-29 00:06:48

Anglia és Ukrajna továbbjutásával lett teljes a legjobb nyolc mezõnye az Eb-n

Anglia 75 perc mezõnybeli harc után bedarálta Németországot, Ukrajna pedig a 121. percben lõtt góllal gyõzte le Svédországot.
2021-06-30 00:06:24

2021-06-30 00:06:25

Javult a magyar válogatott játéka, legyõztük Andorrát

A 18. percben már két góllal vezettünk a Puskás Arénában, a vendégek a hajrában szépítettek.
2021-09-08 23:05:52

2021-09-08 23:06:24

Izzadva hasított a Ferencváros: 1-0-ra legyõzte a Honvédot

A címvédõ Ferencváros a 92. percben lõtt góllal legyõzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának nyitómérkõzésén, szombaton.
2021-12-18 18:06:14

2021-12-18 18:06:17

A Leverkusen kiütötte a Celticet a Fradi csoportjában

A német csapat négy gólt szerzett Skóciában.
2021-10-01 00:06:21

Nem bírtak egymással a favoritok a Fradi csoportjában

A Betis hiába szerzett vezetést a hajrában, a Leverkusen pontot tudott menteni.
2021-10-21 21:06:01

Gyõzelemmel hangolt a Ferencváros elleni meccsre a Leverkusen

A Ferencváros elleni, csütörtöki Európa-liga nyolcaddöntõre készülõ Bayer Leverkusen hazai környezetben három góllal legyõzte a Hertha BSC-t a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.
2023-03-07 00:16:08

Megvan Dárdai elsõ bravúrja a Hertha kispadján

A fõvárosi csapat értékes pontot szerzett idegenben.
2021-02-13 18:06:07

Rosta az utolsó másodpercben csinált bajnokot a Szegedbõl

Egy hete Szegeden 29-28-as gyõzelmet aratott a Telekom Veszprém a férfi kézilabda-bajnokság döntõjének elsõ mérkõzésén, így Momir Ilic csapata nagy esélyt kapott, hogy hazai pályán harcolja ki az aranyérmet. Kapcsolódó ?Ez nem a vég, csak egy búcsú? ? visszavonul minden idõk egyik legjobb kézilabdázója Másfél éve már szövetségi kapitány, de csak most int búcsút az aktív játéknak Kiril Lazarov. Lauge és Marguc góljaival 2-0-s elõnyre tett szert a Veszprém, azonban a Szeged nem szakadt le, sõt, a 13. percben egyenlített (6-6), majd Bombac és Bánhidi góljaival 8-6-ra átvette a vezetést. B...
2022-06-11 20:08:19

Lenyûgözõ ollózós góllal mentett pontot a 89. percben a brazil támadó - videó

A 28 éves játékos a kapunak háttal állva sem esett kétségbe.
2021-05-05 16:06:31

Tovább szenved Messi nélkül a Barcelona, majdnem megint kikapott - videó

Csak a 90. percben lõtt góllal mentett pontot hazai pályán a Granada ellen.
2021-09-21 00:06:06

Sztrókot kapott edzõjéért is küzdött Dibusz Dénes

Leverkusen ? Dibusz Dénes nemcsak a Ferencvárosért, magáért küzdött a csütörtöki, Bayer Leverkusen elleni mérkõzésen, de a nevelõedzõjét is igyekezett büszkévé tenni.
2021-09-17 21:05:43

2021-09-17 21:05:45

A Fradi sem tudta megszakítani a Bayer szédületes sorozatát

Korán vezetéshez jutott a magyar bajnok, de a német csodatini gólja gyõzelmet ért a Leverkusennek.
2021-09-16 21:06:09

2021-09-16 21:07:09

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   slash   •   marka   •   wmn   •   ors   •   stat   •   dubaj   •   omegle   •   mobile   •   aprilis 4   •   pain hustlers   •   kun anna   •   diosgyor   •   marina city   •   ingyenhirdetes   •   spinoza haz   •   komarom   •   talpra magyarok   •   tatar gyorgy   •   eric roberts   •   reacher   •   al ain   •   aaa   •   fold napja 2024   •   tornanadaska   •   aprilis 24   •   netapro   •   ninja   •   patty hearst   •   mezo misi   •   babits mihaly   •   vsquare   •   husveti babonak   •   f1 mexico   •   csad   •   danka   •   real   •   natcon   •   szaharai homok   •   november 9   •   banyai noemi   •   botswana   •   fdvjgwy   •   akgggarmi   •   chance perdomo   •   joe flaherty   •   dortmund   •   magnussen

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   hev es szemelyauto utkozott ossze csepelen   •   heathermillsveganfoo   •   tarajos sult fotoztak a kiskunsagi nemzeti parkban 2   •   and and 1>1   •   meszaros lorincek olyat tettek ami keveseknek jutna eszebe egy velemenycikkre kertek helyreigazitast   •   a ii vilaghaboru halott hoseivel lehet beszelgetni egy uj szolgaltatasban 2   •   ezapillanatmagavolta   •   video a szembe savban elozte meg a teljes kocsisort egy autos a deak teren 2   •   pozsony   •   uj ágy   •   dekorfal   •   c ronaldo show sikerrel hangolt a juventus a fradi elleni bl meccsre video   •   pinter attila legalabbis egyelore nem tett csodat a mezokovesd otthon kapott ki az mtk tol es tovabbra is utolso   •   erre koltene budapest az unios forrasokat az elkovetkezendo evekben   •   elpusztultazatonyras   •   ki nem talalna milyen olcso lesz ez a cuki elektromos auto   •   igy fognak kinezni a godolloi hev megalloi es az ors vezer teri metroallomas   •   alpari.co.ukindex.ph poptioncom_g2bridge   •   telo   •   itten rescues point for leaders rangers at motherwell   •   how frequently should you wash your bed sheets more often than you think   •   MEX   •   tarjanyi peter ha lenne is tuzszunet ukrajnaban par even belul ujabb haboru robbanna ki   •   keves meglepobb etel letezhetett a szovjet husaruknal   •   nem tudni orban viktor foglalkozik e megis uzleti ugyekkel   •   mostantol gyorsabban toltheto a mercedes elso igazi villanyautoja 3   •   delta musorvezeto   •   carrow   •   angelaangela   •   tovabb szaguld az nb i fele a nyiregyhaza   •   megjelentek a lefagyott szelvedovel kozlekedo autosok   •   skalajat   •   ezek a legmegbizhatobb szen monoxid merok amiket a katasztrofavedelem ajanl   •   fit   •   playstation   •   vitaminok.   •   szilvah   •   fovarosi itelotabla jogszeru az szfe sztrajk   •   itt egy felmeres ami megmutatja mivel kell kampanyolni az ep valasztason a sikerhez a magyaroknal iden tobben is szavaznanak mint legutobb 2   •   russian president putin to make a state visit to china this week   •   netcam   •   azahriah cipoe   •   kiszorithattuk volna az oroszokat a paksi bovitesbol de orban ragaszkodott a roszatomhoz   •   majusban erkezik az uj mandoki soulmates lemez 2   •   fjyldit   •   halalos fenyegetest kapott j k rowling   •   ti   •   elkepeszto formaban van a terhes iszak eszter kep   •   francia salata   •   disposablebanswillno